ALFA Autósiskola  Debrecen, Tócóskert tér 1-3.

Telefon: 06-20-955-8987

Üdvözöljük Honlapunkon!

Személygépkocsi vezetői ("B") kategóriában folytatunk képzést.

Választhatja TANTERMI vagy ONLINE KRESZ képzésünket!

Megújulunk: Kövess minket itt: www.alfaautosiskola.stweb.eu

A következő tanfolyamunk: 2018. DECEMBER 12. SZERDA 18 ÓRA

ONLINE KRESZ TANFOLYAMUNKAT OTTHONÁBAN BÁRMIKOR ELKEZDHETI!

 

Tócóskert Kazinczy Ferenc Általános Iskola

4031. Debrecen, Margit tér 19. (19. terem)

KRESZ ELMÉLET+ 30 ÓRA GYAKORLATI VEZETÉS= 35.000.- Ft + 120.000.-Ft

A kezdő részlet csak 10.000 Ft!

 

Jogosítvánnyal rendelkezők és áthelyezett tanulók részére 4.500.-Ft/óra

HÁZTÓL - HÁZIG VEZETÉSI LEHETŐSÉG: 250.-Ft/óra!

Jelentkezés módja: személyesen, a megadott helyen és időben, vagy az alábbi telefonszámon:
Telefonszám: 06-20-955-8987

 

Iskolánkban lehetőség van az e-learning segítségével online, otthonról, saját ütemben haladva teljesíteni a KRESZ elméleti tanfolyamot. Bővebb információkért és jelentkezésért kérjük, keressen minket telefonon.

Hírek

A jogosítvány megszerzését egyre több fiatal tartja fontosnak. Ezt igazolja az is, hogy hétfő és szerda esténként egy iskolai osztálynyi ember hallgatja előadásainkat a biztonságos közlekedésről. Az augusztus és a szeptember véleményünk szerint tökéletes alkalom a tanfolyam elkezdéséhez, mivel ekkor az iskolai terhek még nem túl magasak, ugyanakkor a tanulók megismerkedhetnek az Indián Nyár meleg és száraz, az ősz esős és szürke, illetve a korai tél havas és jeges útszakaszaival is, miközben szakértő oktatók mellett sajátíthatják el a magyar útviszonyok jellemzőit.

Ezúton is köszönjük ennek a rengeteg embernek, hogy minket választottak és sok sikert kívánunk a hamarosan elkövetkező KRESZ-vizsgátokhoz! Ha csatlakozni szeretnél az Alfa Autósiskola immár több, mint 2500 tanulót számláló családjához, a következő tanfolyamunk szeptember 12-én, hétfőn 18:00-kor indul. Jelentkezni a szokásos 06-20-955-8987-es számon tudsz, vagy a kezdőrészlettel a helyszínen. Szerezd meg a jogsid karácsonyra velünk!